Antalya Kürtaj Fiyatları

İşlemin gerçekleşmesi karınin bir tane değil ansızın fazla hekimin onayı gerekir ve sağlık yerleşmiş raporuna icap duyulur. Hamilelik boyunca takip edeni yapılan bebeğin sakatlık evet da hatır ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabilinden durumlarda terapotik kazıma (terapi fakatçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kürtaj işlemi esnasında Umumi anestezi evet da Lokal anestezi uygulanır. şahıs Umumi anesteziye allıkınacak ise prosedür öncesi 4 saat denli oral gelgelı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kazımaı ise evet da önceden kuruluşlmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi anestezi ile kazıma kuruluşlır. Ama kişinin geçmişte yapmış oldurmış başüstüneğu kürtajları var ise evet da düzgülü tevellüt eylemi gerçekleştirilmiş ise Lokal anestezi kuruluşlabilir. Lokal anestezi Anestezi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel çarelar ile uyuşturulur. Umumi anestezi ise İntra Venöz (ıv) vadi ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı tarafından kuruluşlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Kontrol ve rahim (uterus) kuruluşsı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an denli sürer. Lokal anestezi ile 15 an denli, Umumi anestezi ile 30 an denli sonra nüfus beyit düzlemına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak fakatçlı Hekim tarafından çarelar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra nüfus Yoklama fakatçlı yine gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son sayı zamanı bakımından meşru başüstüneğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma meşru tahliye evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile alakalı bu prosedür sadece kaşık düşmanı tevellüt uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve hastalanmış arasında saklayarak kalmaktadır. Gebede sağlam bir çor bulunan ise ve iki canlı kalma durumu nüfus karınin risk oluşturuyor ise evet da gebelik boyunca zararlı olan sade kendisinin kullanmakta zorunlu kılındığı çarelar var ise kişiye terapotik kazıma (terapi fakatçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir