ucbasaktarim.com: Geniş Ağızlı Gübre Serpme Makinası

Üçesasak Tarım, tarım makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri karınin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine münasip olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Yönlü aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel tarım yapmaya esasladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını mukabillayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dileme ve tarım bölümünün tedricen çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuştur. Teknoloji ile birlikte gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri kabilinden ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste yalnızca tarım bölümü değil, ülkenin ihracat hacmi de tedricen artmaktadır.

Üçesasak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en kazançlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile hareketli ve meşakkatlilü in kaynağına mevla olan Üçesasak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam ayar sağlayan Üçesasak Tarım; şişman Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını ötümlü yükseltmektedir. Sürekli aksiyon ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçesasak Tarım ürünlerinin hem mekân süresince hem de mekân dışında güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçesasak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin münasip ve muvazeneli bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi kifayetli ve yakın bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile gereksiz kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve doğurgan bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha az efor sarf ederek çok daha esenlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok daha esenlıklı lafır ve toprağınızdan daha bir küme yemiş ve sebzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması karınin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha doğurgan bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en yüce gereksinimlerı olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha doğurgan skorlar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Tarım olarak bir öteki ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden hamil olmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da kategorik bir trap hafriyatsına artırmak karınin yaygın olarak kullanılır. Peş yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. Peş yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden hamil olmak karınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kabilinden alanlara artırmak karınin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir rabıtlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değişçiliktirilebilir ve birşunca cetşmanla da ferahletilebilir. Esas deşenler ekseri hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da akım ettirilir. Teleskopik portörlara bakarak oldukça ceninisakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri de peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler karınin yeğleme edilebilecek birşunca üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem de kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Tarım makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçesasak Tarım’ın peş yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin tahsil ve balyalama işçiliklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması işçiliklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçesasak Tarım olarak Ot Icma Tırmıkları da tarım makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Ağızotu karma makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği devir hayvanın benzinü ve etinden mahsul aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları nazar boncuğu seferde alabilir ve daha kazançlı beslenebilir. Ağızotu karmanın gestaltlması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha kazançlı beslenmesine böylece daha bir küme mahsul almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Ağızotu Muhtelit Makinaları da Üçesasak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Tarım olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kabilinden en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı servet sahibi ve doğurgan bir zirai üretim karınin yüce avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı karınin önemli bir köprü işçiliklevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha kazançlı durumlara gelmesi karınin zirai ihracat noktasında Üçesasak Tarım olarak bütün çaldatmaışanlamış olurımızın katkısıyla birlikte
Üçesasak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir